Adidas Sydney:10 - 6/05/2012
                                  Athletics NSW
                               Sydney Olympic Park
                              Last Completed Event

Event 1  Mixed 10k Run CC
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Open Results - Women 10000 Run
  1 Corrigan, Lisa           W84 ACT                      34:49
  2 Carvolth, Tamara         W90 Queensland               35:21
  3 Stafford, Amy            W82 Sydney Pacif             36:08
  4 Mitchell, Jessica        W89 Mingara Athl             36:31  1st Country
  5 Collyer, Emma            W82 Sydney Pacif             36:52
  6 Molloy, Kirsten          W79 Macquarie Hu             37:01  2nd Country
  7 James, Laura             W86 Sydney Strid             37:09
  8 Mumby, Kasey             W92 Kembla Joggers Inc.      37:34  1st U23, 3rd Country
  9 Garvician, Laura         W82 Unattached               37:37
 10 Parsons, Johanna         W78 Hills Distri             37:44
 11 Wilson, Charlotte Jane   W92 U.T.S. North             37:58  2nd U23
 12 Thomas, Anabel           W79 Unattached               37:59
 13 Walker, Sian             W88 Unattached               38:20
 14 Crouche, Isabelle        W87 Unattached               38:49
 15 Biffin, Lisa             W84 Athletics East           39:16
 16 Betts, Alyssa            W92 Mingara Athl             39:55  3rd U23
 17 Brown, Amy               W88 Sydney Pacif             39:56
 18 Carty, Kath              W79 Unattached               40:01
 19 Moore, Georgie           W83 Unattached               40:15
 20 Molesworth, Lilian       W78 Bankstown Sp             40:23
 21 noble, louise            W80 Unattached               40:38
 22 Bilic, Stephanie         W79 Bankstown Sp             40:43
 23 Holmes, Ruth             W80 Unattached               41:39
 24 Knott, Suzanne           W79 Unattached               41:58
 25 Murphy, Catherine        W83 Unattached               42:22
 26 Warren, Tara             W81 Mingara Athl             42:43    3
 27 Fulford, Corinne         W93 Bankstown Sp             42:58
 28 Tyne, Julia              W86 Athletics East           43:36
 29 Doig, Anita              W84 Hills Distri             43:51
 30 Simon, Renee             W85 Mingara Athl             45:23    4
 31 Raycanovski, Sarah       W83 Mingara Athl             45:32    5
 32 Faulks, Kelly            W78 Bankstown Sp             45:34
 33 Boyd, Helen-Louise       W83 Mingara Athl             45:46    6
 34 Harrison, Brooke         W85 Hills Distri             46:03
 35 Mason, Michaela          W84 Unattached               46:38
 36 Haldenby, Hannah         W97 Unattached               46:49
 37 Moro, Isabella           W96 Bankstown Sp             47:01
 38 Crim, Jade               W82 Unattached               51:20
 39 Clarke, Hazel            W78 Unattached               51:41
 40 O'Shea, Simone           W83 Unattached               51:51
 41 Quigley, Kelly           W82 Unattached               53:03
 42 Baum, Shelli             W86 Unattached               54:05
 43 Ashmore, Hailey          W86 Unattached               54:21
 44 Orr, Katie               W86 Unattached               54:21
 45 Graves, Heather          W81 Illawong and             54:36
 46 Holloway, Alanna         W83 Unattached               55:43
 47 Batt, Alison             W87 Unattached               56:08
 48 Hogg, Rachel             W83 Unattached               56:15
 49 Garnett, Alyce           W89 Unattached               56:29
 50 Duggan, Chantelle        W87 Unattached               56:35
 51 Day, Alisha              W81 Unattached               56:37
 52 Wong-Niciz, Shannon      W81 Unattached               57:29
 53 Amin, Krishma            W82 Unattached               59:44
 54 Aiello, Jennifer         W80 Unattached               59:52
 55 Wicks, Ruth              W79 Unattached             1:01:45
 56 Kennedy, Shevaun         W83 Unattached             1:02:50
 57 Prime, Jennifer          W80 Unattached             1:07:50
 58 Cocco, Sarah             W82 Unattached             1:12:25

35-39 Results - Women 10000 Run
  1 Martin, Belinda          W74 St. George D             35:08
  2 Karimali - Poulos, Magda W73 Sutherland D             36:19
  3 Wickham, Jenny           W75 Sydney Strid             36:59
  4 Butler, Cecily           W75 Unattached               38:36
  5 Harrington, Suzanne      W76 St. George D             38:59
  6 Tancred, Naomi           W74 Athletics East           41:28
  7 Hurt, Heidi              W75 Unattached               42:01
  8 Atkins, Gretchen         W77 Unattached               45:19
  9 Binfield, Sally          W73 Unattached               46:17
 10 Reid, Vasa               W73 St. George D             47:46
 11 Irwin, Simone            W75 Hills Distri             49:04
 12 Murray, Michelle         W75 Unattached               49:30
 13 Payne, Meg               W74 Unattached               49:45
 14 Camenzuli, Danielle      W74 Unattached               54:01
 15 Rech, Joanne             W74 Unattached               56:15
 16 McAnulty, Kristina       W72 Unattached               56:33
 17 Ead, Belinda             W74 Unattached               57:32
 18 Herron, Tracy            W74 Unattached             1:01:22

40-44 Results - Women 10000 Run
  1 Hince, Lorraine          W68 Kembla Joggers Inc.      37:22
  2 Flannery, Fleur          W69 Unattached               38:45
  3 Rankin, Jo               W70 Sutherland D             39:52
  4 King, Cindy              W71 Unattached               40:19
  5 Gregory, Jude            W69 Athletics East           42:15
  6 Sohun, Gillian           W70 Athletics East           42:38
  7 Mathews, Karen           W68 Unattached               42:38
  8 Byrne, Fiona             W68 Sutherland D             44:13
  9 Jerath, Naina            W69 Hills Distri             44:45
 10 Northrop, Claire         W72 Hills Distri             45:46
 11 Hayter, Terrie           W67 Bankstown Sp             47:31
 12 Bond, Angela             W69 Nowra Athlet             48:32    1st Country
 13 Jones, Elizabeth         W69 Cherrybrook              49:07
 14 White, Bronwyn           W71 Asics Wests              50:18
 15 Ingram, Rachel           W68 Bankstown Sp             52:04
 16 Christie, Justine        W72 Asics Wests              57:21
 17 Dionisio, Odette         W71 Unattached               59:30
 18 Hogan, Samantha          W71 Unattached             1:01:24
 19 Jagger, Janet            W67 Unattached             1:07:33

45-49 Results - Women 10000 Run
  1 Delaney, Lynette         W65 St. George D             39:50
  2 Boyd, Jane               W63 Athletics East           41:02
  3 Gard, Linda              W65 Hills Distri             41:39
  4 Arentz, Leonie           W67 Sutherland D             45:32
  5 Taylor, Kerryn           W65 Bankstown Sp             46:32
  6 Williams, Catherine      W65 Unattached               47:37
  7 Fox, Denise              W66 Unattached               50:18
  8 Re, Margaret             W66 Bankstown Sp             50:51
  9 De Vries, Shereen        W64 Unattached               53:40
 10 Spehr, Glenda            W64 Randwick Bot             54:52
 11 McKeon, Allison          W66 Unattached               57:32
 12 rull, maria              W65 Unattached             1:11:53

50-54 Results - Women 10000 Run
  1 Kajan, Biba              W59 Randwick Bot             46:08
  2 Yarnell, Caroline        W60 Sydney Strid             47:56
  3 Walden, Joy              W59 Unattached               52:15
  4 Banks, Helen             W61 Randwick Bot             53:58
  5 Shearer, Alison          W60 Hills Distri             54:57
  6 McKenzie, Lea            W59 Unattached               57:47

55-59 Results - Women 10000 Run
  1 Stringer, Mary           W56 Sydney Strid             39:45
  2 Cowan, Joanne            W55 Sydney Strid             44:33
  3 Viliunas, Ginta          W56 Unattached               48:34
  4 Jacob, Kay               W53 Unattached               55:20
  5 Di Tommaso, Jai          W55 Sydney Strid             57:46
  6 Walton, Jacqueline       W54 Bankstown Sp           1:00:17

60-64 Results - Women 10000 Run
  1 Sheehan, Mary            W51 Bankstown Sp             44:11    1
  2 Walker, Jill Anne        W51 Bankstown Sp             53:49    3
  3 Perry, Rosalind          W52 Athletics Wo             55:43
  4 Dalton, Shirley          W48 Bankstown Sp             57:39    4
  5 O'Mara, Lyn              W50 Bankstown Sp           1:00:52    5

65-69 Results - Women 10000 Run
  1 Siepmann, Dorothy        W43 Bankstown Sp             58:45
  2 Hillsdon, Dianne         W45 Bankstown Sp           1:00:14

70+ Results - Women 10000 Run
  1 Tanner, Dorothy          W41 St. George D             51:43

Under 20 Results - Men 10000 Run
  1 Roche., Kieran           M93 Hills Distri             31:55
  2 Timson, Matthew          M94 Bankstown Sp             32:56
  3 Montgomery, Jake         M94 Kembla Joggers Inc.      33:25   1st Country
  4 Land, Andrew             M93 Mingara Athl             33:47   2nd Country
  5 Macdonald, Kyle          M93 Bankstown Sp             34:07
  6 Waring, Miles            M93 Sydney Unive             34:34
  7 Cameron, Craig           M93 Mingara Athl             34:38   3rd Country
  8 Booth, Adam              M94 South Sydney             35:18
  9 Donnadieu, Vincent       M94 Athletics East           35:29
 10 Mulholland, Connor       M94 St. George D             35:33
 11 Haldenby, Jarrod         M95 Unattached               35:40
 12 Smith, Joel              M94 Asics Wests              36:49
 13 Nixon, Adam              M94 Cherrybrook              36:57
 14 Williams, Jordan         M94 Randwick Bot             37:14
 15 James, Daniel            M93 Illawong and             37:54
 16 Nairn, Brandon           M93 St. George D             38:15
 17 Mumby, Gareth            M94 Kembla Joggers Inc.      38:35
 18 McAnulty, Jakob_         M97 Nepean Distr             39:40
 19 Mccoy, Tom               M95 Asics Wests              39:41
 20 Bonetta, Roberto           M Unattached               41:31

20-34 Results - Men 10000 Run
  1 Brown, Mitch             M88 Victoria                 30:08
  2 Stevenson, Alastair      M79 Queensland               30:23
  3 Mainwaring, David        M90 Kembla Joggers Inc.      30:39    1st U23, 1st Country
  4 Croker, Bradley          M80 Sydney Unive             30:49
  5 Milosevic, Brad          M89 Girraween At             30:58
  6 Cox, Matthew             M90 Bankstown Sp             31:02	   2nd U23
  7 Johnson, Joshua          M92 Randwick Bot             31:12    3rd U23
  8 Liddy, Ben               M81 Sydney Unive             31:47
  9 Bowd, Cale               M89 St. George D             31:51
 10 Colreavy, Jack           M89 Sydney Unive             32:12
 11 dean, mitch              M79 Randwick Bot             32:21
 12 Gregson, Keith           M92 Sydney Unive             32:28
 13 Cochrane, Timothy        M80 Hills Distri             32:30
 14 Bleasel, Jonathan        M90 Unattached               32:34
 15 Walker, Sam              M82 Unattached               32:35
 16 Baldwin, Angus           M92 Mingara Athl             32:53   2nd Country
 17 Arnold, Geoff            M84 St. George D             32:55
 18 Molesworth, Timothy      M79 Bankstown Sp             32:59
 19 Shaw, Jake               M81 Sutherland D             33:01
 20 O'Brien, Earl            M84 Asics Wests              33:04
 21 Bartlett, John           M78 Unattached               33:15
 22 O'Connor, Scott          M84 Unattached               33:18
 23 Davy, James              M89 Kembla Joggers Inc.      33:19   3rd Country
 24 Ho, Matthew              M84 Unattached               33:23
 25 Bellemore, Nicholas      M83 Sydney Unive             33:32
 26 Rogers, Alex             M79 Unattached               33:34
 27 Matthews, Dave           M86 Unattached               33:37
 28 Dessaix-Chin, Russell    M78 Sydney Unive             33:58
 29 Fenton, Jonathan         M80 Unattached               34:11
 30 Hudson, Matthew          M85 Unattached               34:20
 31 Bowes, Sean              M82 University o             34:32
 32 Keyes, Marty             M79 Unattached               34:55
 33 Gibson, David            M83 Sydney Strid             34:55
 34 Gibson, Matthew          M83 Sydney Strid             34:58
 35 Dobner, Martin           M78 Unattached               34:59
 36 Brooks, Charles          M92 Mingara Athl             35:02
 37 Herington, Renaud        M82 Unattached               35:18
 38 Marciano, Daniel         M85 Bankstown Sp             35:20
 39 Colless, Sam             M91 Sydney Unive             35:34
 40 Everett, James           M84 Mingara Athl             35:38
 41 Cooper, Aaron            M80 Sutherland D             35:42
 42 Reville, Eoin            M79 Sydney Strid             35:44
 43 Hoare, Drew              M87 Sydney Unive             35:46
 44 Biggs, Anthony           M87 Unattached               35:56
 45 Green, Sam               M80 Sydney Strid             35:57
 46 Sheargold, Geoff         M86 Girraween At             36:01
 47 McLennan, Jonathan       M92 Illawong and             36:05
 48 Rennie, Stuart           M79 St. George D             36:26
 49 Rochelle, Jean-Marc      M86 Unattached               36:46
 50 Vagi, Andrew             M81 Unattached               36:50
 51 Lorenzotti, Daniel       M83 Hills Distri             37:00
 52 Mooney, Matt             M91 Sydney Pacif             37:11
 53 Johnson, Steve           M78 Unattached               37:22
 54 Mulhearn, Derek          M90 Sydney Unive             37:26
 55 Bailey, Nic              M81 Unattached               37:31
 56 Thompson, Josh           M83 Athletics East           37:33
 57 Hanna, Nicholas          M87 Girraween At             37:39   18
 58 Langley, Brett           M78 Hills Distri             38:27
 59 Street, Shaun            M82 Unattached               38:30
 60 Wyers, Greg              M79 Woodberry &              38:46
 61 Perrignon Roth, Dana     M85 Unattached               38:57
 62 Hoare, Tom               M87 Unattached               39:09
 63 Darby, Brynn             M92 Sutherland D             39:30   19
 64 Smit, Rocco              M84 Unattached               39:37
 65 Lynch, Neil              M83 Randwick Bot             39:47   20
 66 Pitchforth, Nikolai      M78 Unattached               39:52
 67 Donovan, Matthew         M90 Unattached               39:59
 68 Williams, Ben            M80 Unattached               40:11
 69 Skinner, jack            M85 Unattached               40:30
 70 Devlin, Andrew           M79 Unattached               40:52
 71 Bullen, Michael          M82 Unattached               40:57
 72 Yates, Timothy           M78 Sutherland D             41:13   21
 73 Wilson, Daniel           M81 Unattached               41:15
 74 Penning, Curtis          M91 Sutherland D             41:25   22
 75 Meyer, Mirco             M82 Unattached               41:55
 76 Whitbread, Matthew       M91 Bankstown Sp             41:55
 77 Brookes, David           M87 Unattached               41:56
 78 Hunt, Jeffrey            M82 Randwick Bot             42:02   23
 79 Crofts, Bradley          M84 Unattached               42:05
 80 Ross, Danny              M80 Unattached               42:09
 81 Hyslop, Garth            M79 Unattached               42:19
 82 Darcy, Mathew            M82 Unattached               42:31
 83 Yee, Andrew              M89 U.T.S. North             42:54
 84 Bettany, Ian             M79 Unattached               43:18
 85 Kelly, Seamus            M82 Randwick Bot             43:20   24
 86 Humphreys, Stuart        M83 Newcastle Ve             43:22
 87 Bacho, Joseph            M86 Unattached               44:05
 88 Burrows, Brendan         M81 Unattached               44:19
 89 Kirkpatrick, Will        M84 Unattached               44:47
 90 Sutton, Kain             M79 Unattached               44:53
 91 Carney, Nicholas         M80 Forster Athl             45:43
 92 Nixon, Fraser            M92 Cherrybrook              46:04
 93 Osborne, Jake            M92 Unattached               46:21
 94 Martins, Danny           M84 Girraween At             46:22   25
 95 Seville, Robert          M85 Unattached               46:42
 96 Macauley, Simon          M81 Sutherland D             46:46   26
 97 Durrenberger, Marc       M79 Unattached               46:47
 98 Jenner, Nathan           M79 Unattached               47:08
 99 Suana, Enrique           M84 Sydney Strid             47:15   27
100 Morris, Scott            M83 Unattached               47:28
101 Thillerup, Benjamin      M78 Athletics Wo             47:39
102 Swarris, Clinton         M78 Unattached               47:43
103 Lunpquist, Cody          M82 Unattached               48:26
104 Clark, Steve             M78 Girraween At             48:59   28
105 Yin, Bob Yueming         M84 Unattached               50:46
106 McFarlane, Ian           M80 Unattached               51:02
107 Cook, Michael            M92 Unattached               52:36
108 Thompson, Ben            M83 Unattached               55:37
109 Mukundan, Karthik        M83 Unattached               56:18
110 Myndreskou, Dmitry       M82 Unattached               57:18
111 Wicks, Brendan           M79 Unattached               59:11
112 aravena, demis           M78 Unattached             1:01:00

35-39 Results - Men 10000 Run
  1 Nankervis, Shane         M74 Victoria                 30:18
  2 Elashkar, Chadi          M77 St. George D             31:54
  3 Whiteley, Robin          M74 Asics Wests              31:59
  4 Farrugia, Anthony        M74 Unattached               32:21
  5 Truscott, Chris          M74 Sydney Strid             32:33
  6 Hutchinson, Alex         M75 Unattached               33:41
  7 Dhaliwal, Chamkaur       M73 Athletics East           33:57
  8 Fattorini, Tony          M74 Sydney Strid             34:01
  9 Fogarty, Richard         M75 Unattached               34:21
 10 Kane, David              M75 Sydney Strid             34:23
 11 Hannan, Myles            M73 Unattached               35:04
 12 Rossi, Marcelo           M74 Sutherland D             35:17
 13 Milligan, Mark           M76 Unattached               35:30
 14 Howard, Gary             M74 Randwick Bot             35:32
 15 Safi, Karl               M73 Bankstown Sp             35:49
 16 Agnew, Sam               M74 Unattached               35:51
 17 Heil, Andrew             M77 Sydney Unive             36:06
 18 White, Simon             M75 Asics Wests              36:08
 19 Doggett, Michael         M73 Asics Wests              36:30
 20 Cooper, Geoffrey         M73 Unattached               36:40
 21 Boyd, Angus              M75 Unattached               36:43
 22 Ellis, Christian         M76 Unattached               36:43
 23 Fitzpatrick, Steven      M72 Unattached               36:55
 24 Zubko, Vladimir          M74 Unattached               36:58
 25 Ion, Duncan              M75 Unattached               37:09
 26 Ray, Paul                M72 Sutherland D             37:17
 27 Raic, Martin             M72 Unattached               37:28
 28 Mac Domhnaill, Ronan     M74 Unattached               37:52
 29 Guzzo, Glenn             M74 Unattached               38:04
 30 Keane, Justin            M74 Nepean Distr             38:28
 31 kirksmith, jason         M74 Unattached               38:39
 32 Talintyre, Nick          M72 Unattached               38:47
 33 Butler, Andrew           M75 Unattached               39:05
 34 Lewis, John              M74 Unattached               39:06
 35 Wiseman, Craig           M72 Unattached               39:12
 36 Hilton, Gavin            M73 Hills Distri             40:00
 37 Mocsari, Dion            M74 Unattached               40:05
 38 Mah, Lincoln             M75 Unattached               40:31
 39 Sweeney, Alex            M76 Unattached               41:03
 40 Roberts, Mark            M75 Unattached               41:57
 41 Byrnes, Jeremy           M73 Unattached               41:59
 42 Cass, Paul               M75 St. George D             42:21
 43 Milson, Scott            M73 Unattached               43:05
 44 Hoey, Fergal             M72 Unattached               43:05
 45 Dangsri, Nai             M75 Unattached               43:56
 46 Free, Darren             M73 Athletics East           44:05
 47 El-khansa, Zac           M77 Unattached               44:14
 48 fuller, troy             M75 Unattached               44:51
 49 Hardman, Craig           M74 Bankstown Sp             45:02
 50 Higley, Steven           M74 Unattached               45:14
 51 Callaghan, Jason         M73 Unattached               45:27
 52 Campbell, Liam           M72 Hills Distri             48:10
 53 Kinnane, David           M74 Unattached               49:09
 54 Connolly, Robert         M76 Unattached               49:37
 55 O'Neill, Ryan            M73 Unattached               51:59
 56 agarwal, rahul           M75 Unattached               52:57
 57 Puno, Jonathan           M73 Unattached               57:39
 58 Cannock, Nathan          M74 Unattached               59:41
 59 Amboang, Arnold Jr       M77 Unattached             1:01:14
 60 McAnulty, Justin         M72 Unattached             1:02:45
 61 Ong, Kelvin              M75 Unattached             1:06:22

40-44 Results - Men 10000 Run
  1 Pearson, Neil            M72 Unattached               32:47
  2 Tonge, David             M69 Sydney Strid             33:32
  3 McClarnon, Paul          M69 Sydney Strid             33:39
  4 Bennett, Nicholas        M71 Sutherland D             34:08
  5 Roberts, Richard         M68 Asics Wests              34:22
  6 Miles, Michael           M67 Mingara Athl             34:38    1st Country
  7 Palmer, Richard          M68 Sydney Strid             34:46
  8 Bulloch, Wayne           M67 Sydney Strid             35:10
  9 Lindop, Tim              M67 Sydney Strid             35:11
 10 O'Neill, Sean            M68 Randwick Bot             35:26
 11 Dawes, Jim               M71 Randwick Bot             35:27
 12 Buckley, tom             M70 Unattached               35:29
 13 Martinoski, Done         M70 Kembla Joggers Inc.      36:11    2nd Country
 14 Diviney, Fintan          M68 St. George D             36:15
 15 Stergio, Louis           M69 St. George D             36:28
 16 Heron, Jonathan          M71 Unattached               36:34
 17 Watson, James            M71 Unattached               36:39
 18 Fuerst, Sven             M70 Unattached               36:47
 19 Walsh, Gerard            M69 Sydney Strid             36:57
 20 Airey, Scott             M69 Unattached               37:00
 21 Byleveld, Paul           M68 Hills Distri             37:20
 22 Truscott, Peter          M69 Unattached               38:07
 23 Mantle, David            M70 Unattached               38:09
 24 Pickering, Michael       M70 Unattached               38:24
 25 Scott, David             M67 Sutherland D             38:57
 26 Arthur, Gerry            M69 Unattached               39:00
 27 Brennan, Phil            M71 Sydney Unive             39:38
 28 Mckenzie, John           M71 Unattached               39:40
 29 Birchall, Wayne          M67 Illawong and             40:01
 30 Grinbergs, Michael       M70 Sydney Strid             40:15
 31 Hall, Craig              M69 Unattached               40:19
 32 Thrum, Ed                M68 Unattached               41:26
 33 Holtsbaum, Dave          M69 Hills Distri             41:51
 34 Cupitt, Bart             M72 Bankstown Sp             42:10
 35 Anderson, Gareth         M72 Unattached               42:14
 36 Grace, Adam              M71 Unattached               42:32
 37 Kistle, David            M69 St. George D             43:21
 38 Blair, Simon             M69 Unattached               43:25
 39 Davie, EJ                M71 Sydney Strid             44:11
 40 Bowen, Martin            M67 Unattached               44:15
 41 Nagy, Andrew             M70 Unattached               47:32
 42 Brown, Stuart            M71 Unattached               53:47
 43 Gupta, Sanjeev           M70 Unattached               55:48
 44 Crozier, Peter           M67 Unattached               57:13
 45 Gibson, Ross             M67 Unattached               57:51
 46 Trisakti, Handy          M69 Unattached             1:02:08

45-49 Results - Men 10000 Run
  1 Wareham, Raymond         M66 Sydney Strid             34:40
  2 Fisher, Paul             M62 Hills Distri             37:39
  3 Cosby, Martin            M65 Athletics East           38:30
  4 Mott, Greg               M67 Kembla Joggers Inc.      38:36    1st Country
  5 Rider, Paul              M63 Randwick Bot             38:36
  6 Moresi, Roger            M67 Randwick Bot             39:07
  7 Lievano, Felix           M64 Unattached               39:10
  8 Sheringham, Paul         M62 Sutherland D             39:22
  9 Klugman, Russel          M66 Unattached               39:29
 10 Elliott, Henry           M62 St. George D             39:30
 11 Bull, Richard            M66 Unattached               39:43
 12 Heaton, Kevin            M64 Hills Distri             40:04
 13 Shaw, Steve              M66 Kembla Joggers Inc.      40:38    2nd Country
 14 Davis, Scott             M67 Unattached               41:01
 15 Frantzis, Taso           M65 Unattached               41:35
 16 Morgan, Greg             M65 Unattached               41:40
 17 Watchorn, Alistair       M63 Sutherland D             41:47
 18 Anderson, Neil           M64 Bankstown Sp             42:26
 19 Duncan, Alister          M65 Bankstown Sp             42:35
 20 Duggan, Richard          M64 Unattached               42:36
 21 Whelan, Steve            M63 Hills Distri             43:07    3
 22 Womsley, Garry           M63 Hills Distri             43:58    4
 23 Collar, David            M66 Unattached               44:01
 24 Ingram, Mark             M62 Bankstown Sp             45:15
 25 Howard, Julian           M63 Hills Distri             45:19    5
 26 davies, guy              M65 Unattached               45:53
 27 McMillan, Dean           M66 Asics Wests              45:54
 28 Egan, James.             M66 Unattached               46:12
 29 Donovan, Michael         M63 Unattached               47:59
 30 Raymond, Andrew          M66 Westfields A             48:07
 31 Jagger, David            M62 Unattached               48:09
 32 Gard, Wayne              M64 Hills Distri             48:46    6
 33 mardini, mahidi          M66 Unattached               48:53
 34 scully, vince            M62 Unattached               49:58
 35 Gorman, Damian           M63 Sydney Strid             50:17
 36 Hayward, Rob             M62 Unattached               52:55
 37 Miller, Alan             M64 Unattached               53:25
 38 Kaplan, Michael          M67 Unattached               59:52
 39 Penkin, David            M66 Unattached               59:52

50-54 Results - Men 10000 Run
  1 Mayo, Barry              M60 Hills Distri             36:25
  2 Lawrence, Scott          M61 Unattached               36:37
  3 dawson, campbell         M62 Athletics East           37:13
  4 Carvalho, Jose           M58 St. George D             37:14
  5 Mortimer, Michael        M57 Bankstown Sp             37:55
  6 Terranova, Nicolas       M57 Hills Distri             38:29
  7 Walsh, Ian               M58 Unattached               38:31
  8 rose, ian                M58 Hills Distri             38:59
  9 Byrne, Peter             M59 Hills Distri             39:24
 10 Omura, Toyo              M60 Mingara Athl             39:32    1st Country
 11 Mullen, Christopher      M60 St. George D             39:37
 12 Sharpe, Brad             M61 U.T.S. North             39:56
 13 Morrissey, Mike          M58 Unattached               40:28
 14 Kajan, Alija             M59 Randwick Bot             40:47
 15 Owens, Jim               M57 St. George D             41:36
 16 Moriana, Rafael          M58 Kembla Joggers Inc.      41:45    2nd Country
 17 Spehr, Peter             M61 Randwick Bot             42:24
 18 Mackie, Brian            M59 Illawong and             42:35
 19 Donovan, Greg            M61 Unattached               43:06
 20 Durand, Anthony          M61 Sutherland D             44:04
 21 Mifsud, Stephen          M58 Girraween At             44:49
 22 Hibberd, Peter           M62 Sydney Strid             44:56
 23 Boyle, Brad              M60 Girraween At             46:08
 24 Whitbread, Colin         M58 Bankstown Sp             46:32
 25 Parkins, Stephen         M60 Girraween At             47:44
 26 Fletcher, Martin         M61 Unattached               49:33
 27 Unas, Raul               M57 Unattached               50:15
 28 Mackay, Jim              M61 Unattached               51:36
 29 Thompson, Paul           M58 Bankstown Sp             52:32

55-59 Results - Men 10000 Run
  1 Bateman, Keith           M55 Sydney Strid             32:36
  2 Wylie, Dennis            M52 Hills Distri             36:53
  3 Delaney, Kim             M56 St. George D             38:17
  4 Dalton, Gary             M55 Bankstown Sp             38:42
  5 Prentice, Robert         M54 Unattached               40:15
  6 Randell, Michael         M55 Mingara Athl             40:24   1st Country
  7 Batt, Bill               M55 Unattached               40:36
  8 Kolodziej, Richard       M54 Bankstown Sp             42:06
  9 Barrett, Doug            M52 U.T.S. North             45:10
 10 Crouche, Gilbert         M57 Unattached               46:10
 11 Sheargold, Graham        M55 Girraween At             46:28
 12 Helfensdorfer, Walter    M55 Hills Distri             47:30
 13 Van Coevorden, Harry     M57 Unattached               47:55
 14 Mitchell, Gary           M52 Bankstown Sp             49:25    3
 15 O'Mara, Michael          M52 Bankstown Sp             50:10    4
 16 Wrigley, Walter          M57 Illawong and             50:13
 17 Kilham, Mick             M56 Bankstown Sp             51:18    5
 18 Alland, David            M55 Bankstown Sp             52:10    6
 19 Eager, Robert            M52 Girraween At             52:59
 20 Puttick, Greg            M55 Randwick Bot             53:22
 21 Wong, Patrick            M55 Bankstown Sp             54:11    7
 22 Tognini, Ricardo         M52 Bankstown Sp             54:13
 23 McGrath, John            M54 Randwick Bot             54:37
 24 Mar, Roger               M56 Girraween At             59:37

60-64 Results - Men 10000 Run
  1 Schwebel, Ron            M51 Sydney Strid             38:49
  2 Krajewski, Witold        M49 Kembla Joggers Inc.      40:51    1st Country
  3 Hall, Barry              M50 Bankstown Sp             43:44
  4 Lovel, Rodney            M51 Sydney Strid             44:03
  5 Sheehan, Kevin           M50 Bankstown Sp             44:22
  6 Walton, John             M48 Bankstown Sp             45:14    3
  7 Sutton, Richard          M50 Bankstown Sp             45:42    4
  8 Rose, Terry              M52 Girraween At             46:58
  9 Kidson, Clive            M51 Unattached               47:41
 10 Burke, Terry             M50 Hills Distri             48:21
 11 Atkins, Kevin            M49 Unattached               50:06
 12 Mc Dougal, Gordon        M47 Bankstown Sp             50:25    5
 13 dugdale, martin          M48 Hills Distri             51:08
 14 Camp, Glynn              M51 Unattached               51:24
 15 Feain, Paul              M48 Randwick Bot             56:19
 16 Kintominas, Terry        M51 Bankstown Sp           1:03:26    6

65-69 Results - Men 10000 Run
  1 Scorzelli, Frank         M46 St. George D             40:27
  2 Child, John              M46 Bankstown Sp             42:50    1
  3 Napper, Stephen          M46 Hills Distri             43:29
  4 Graves, Ian              M44 Sutherland D             45:38
  5 Mayhew, Keith            M43 Bankstown Sp             48:58    2
  6 Corderoy, Robert         M45 Bankstown Sp             49:19    3
  7 Elms, Elwyn              M43 Bankstown Sp             50:17    4
  8 Dolan, Tom               M46 Bankstown Sp             54:09    5
  9 Kramer, Tom              M45 Unattached             1:00:09
 10 Stitzinger, Ronald       M45 Bankstown Sp           1:00:57    6

70+ Results - Men 10000 Run
  1 Hillsdon, Roger          M39 Bankstown Sp             46:40    1
  2 Francis, Geoffrey        M42 Hills Distri             49:46
  3 maver, christopher neil  M40 Unattached               50:34
  4 Ulloa, Abdon             M38 Bankstown Sp             51:48    2
  5 Perry, Ronald            M39 Athletics Wo             55:12
  6 Reid, Greg               M42 Bankstown Sp             55:13    3
  7 Atkins, Alan             M38 Bankstown Sp             57:19    4
  8 Hernandez, Julio         M40 Bankstown Sp             59:29    5