Adidas Sydney:10 - 6/05/2012
                                  Athletics NSW
                               Sydney Olympic Park
                              Last Completed Event

Event 4  Mixed 2500 Metre Run CC ANSW & LA
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Under 12 Results - Women 2500 Run
  1 Fennell, Sian            W01 Kembla Joggers Inc.       8:59
  2 Grinbergs, Edita         W01 Sydney Strid              9:06
  3 Schneider, Emily         W01 Sutherland D              9:35    1
  4 Scoufis, Zoe             W02 Little Athle              9:42    2
  5 Arentz, Bethany          W01 Sutherland D              9:47    3
  6 Bonthorne, Amy           W02 Asics Wests               9:53
  7 Porter, Taylor           W01 Sutherland D             10:01    4
  8 Swadling, Ruby           W01 Randwick Bot             10:23
  9 Burgess-Hoar, Ruby       W02 Randwick Bot             10:23
 10 Wilkins, Brooke          W01 Kembla Joggers Inc.      10:29
 11 Ferrier, Caitlyn         W02 Asics Wests              10:46
 12 Chen, Alexandra          W01 Little Athle             10:48    5
 13 Hogg, Nicola             W03 Sydney Strid             10:55
 14 mardini, isabella        W03 Little Athle             10:59    6
 15 Davidson-Bunch, Jacinta  W03 Sutherland D             11:02    7
 16 Dang, Kristina           W02 Little Athle             11:04    8
 17 Freer, Claudia           W02 Randwick Bot             11:19
 18 Deneen, Erin             W01 Sutherland D             11:22    9
 19 Cox, Amber               W01 Mingara Athl             11:35
 20 Schneider, Tayla         W03 Sutherland D             11:47   10
 21 Stewart, Imogen          W05 Unattached               11:51
 22 Birchall, Sarah          W06 Little Athle             12:44   11
Under 14 Results - Women 2500 Run
  1 Mastroianni, Gabby       W99 Randwick Bot              8:48
  2 Offord, Matilda          W99 Kembla Joggers Inc.       8:53    1
  3 Preeo, Hannah            W99 Kembla Joggers Inc.       9:13    2
  4 Norton, Briony           W99 Bankstown Sp              9:14
  5 Guo, Jessica             W99 Sutherland D              9:16
  6 Thomson, Ali             W99 Hills Distri              9:23
  7 Wright, Rebecca          W99 Parramatta C              9:34
  8 Chen, Natalie            W99 Little Athle              9:34
  9 Mitchell, Olivia         W00 Sutherland D              9:38
 10 McDonald, Leah           W00 Parramatta C              9:46
 11 Turner, Rhianna          W00 St. George D              9:48
 12 Suppiah, Banishri        W00 Hills Distri              9:57
 13 Norton, Shanae           W99 Bankstown Sp             10:04
 14 Kranendonk, Bethany      W00 Wyong Athlet             10:10
 15 King, Brianna            W00 Little Athle             10:14
 16 Rankin, Taylah           W00 Sutherland D             10:24
 17 Fennell, Tahlie          W00 Kembla Joggers Inc.      10:26    3
 18 Constantine, Tessa       W99 Sydney Strid             10:28
 19 Psarros, Victoria        W99 Randwick Bot             10:33
 20 Hince, Lydia             W99 Kembla Joggers Inc.      10:36    4
 21 rasmussen, sally         W99 Sydney Strid             10:40
 22 Blackley, Kara           W00 Hills Distri             10:54
 23 Holtsbaum, Georgia       W00 Hills Distri             11:04
 24 Murray, Elizabeth        W99 Sydney Strid             11:15
 25 Mott, Sophie             W00 Kembla Joggers Inc.      11:40    5
Under 12 Results - Men 2500 Run
  1 Dang, Nicholas           M01 Parramatta C              9:04
  2 Freer, Max               M01 Randwick Bot              9:09
  3 Jones, Ryan              M01 Little Athle              9:11
  4 Fryer, Drew              M01 Randwick Bot              9:13
  5 Gorman, Kieran           M02 Sydney Strid              9:21    1
  6 Toohey, Blake            M02 Little Athle              9:24
  7 Fennell, Reyne           M03 Kembla Joggers Inc.       9:24
  8 Davies, Thomas           M01 Sydney Strid              9:36    2
  9 Toohey, Joshua           M01 Little Athle              9:37
 10 Rasmussen, Daniel        M01 Sydney Strid              9:48    3
 11 Wilson, Benjamin         M02 Sydney Strid              9:49    4
 12 Eskridge, Kyle           M02 Kembla Joggers Inc.      10:34
 13 Wood, Lachlan            M03 Hills Distri             10:36
 14 Blackley, Hugo           M01 Hills Distri             10:43
 15 Gorman, Cameron          M04 Sydney Strid             10:44    5
 16 Highnam, Billy           M03 Sydney Strid             10:44    6
 17 Sainsbury, Griffin       M02 Hills Distri             10:47
 18 Hince, Luke              M02 Kembla Joggers Inc.      11:01
 19 Rasmussen, Joseph        M01 Sydney Strid             11:02    7
 20 Ferrier, Cameron         M04 Unattached               11:43
 21 Mott, Tom                M03 Kembla Joggers Inc.      12:16
 22 Holtsbaum, Ethan         M04 Hills Distri             12:36
Under 14 Results - Men 2500 Run
  1 Wright, Bradley          M99 Parramatta C              8:31
  2 King, Thomas             M00 Sutherland D              8:46
  3 Porter, Jack             M99 Sutherland D              8:51
  4 Phillips, Josh           M99 Sydney Strid              8:54
  5 Rushworth, Brent         M99 Kembla Joggers Inc.       8:55
  6 Szakacs, Kade            M99 Kembla Joggers Inc.       8:58
  7 Hawley, Aaron            M99 Sutherland D              9:05
  8 Gorman, Liam             M00 Sydney Strid              9:08
  9 McKinlay, Fraser         M99 Sydney Strid              9:19
 10 Mathews, Daniel          M00 Hills Distri              9:37
 11 Goodyear, Jesse          M99 Illawong and             10:10
 12 Wood, Harrison           M00 Hills Distri             10:11
 13 Birchall, Ben            M00 Illawong and             10:19
 14 Kostas, Leopold          M00 St. George D             10:39
 15 King-Smith, Declan       M99 Sydney Strid             10:45
 16 Henderson-Walls, Nathan  M99 Kembla Joggers Inc.      11:26