Upjohn Park, Rydalmere
Saturday, 3 Aug 2013
2500m U14 M and F

Return to event index


 Pos Name                      M/F  Team                           Finish

   1 Lang, Callam               M   Macquarie Hunter                 8:28
   2 Metcalf, Elliot            M   Uts Norths                       8:33
   3 Rockliff, Abbey            F   Asics Wests Track                8:34
   4 Young, Luke                M   Macquarie Hunter                 8:36
   5 Breen, Christopher         M   St George District               8:37
   6 seal, James                M   Kembla Joggers Inc               8:41
   7 Klugman, Gregory           M   Randwick Botany Harriers         8:53
   8 Gorman, Liam               M   Sydney Striders Road Runn        8:58
   9 Davies, Thomas             M   Sydney Striders Road Runn        9:01
  10 Kriedemann, Ellen          F   Randwick Botany Harriers         9:02
  11 Fryer, Drew                M   Randwick Botany Harriers         9:03
  12 Dang, Nicholas             M   Parramatta City Track & F        9:06
  13 griffiths, sam             M   Kembla Joggers Inc               9:07
  14 Manente, Luca              M   Hills Aim                        9:15
  15 Birchall, Benjamin         M   Illawong & Districts Seni        9:15
  16 Bain, Hannah               F   Macquarie Hunter                 9:16
  17 Dobson, Hugh               M   Nowra                            9:22
  18 Gocher, Sophie             F   Sydney Striders Road Runn        9:26
  19 Penman, Darcy              M   Kembla Joggers Inc               9:29
  20 Gard, Riley                M   Hills Aim                        9:32
  21 Szakacs, Shayla            F   Kembla Joggers Inc               9:35
  22 Porter, Taylor             F   Sutherland District              9:36
  23 McPhillips, Finlay         M   Kembla Joggers Inc               9:39
  24 Fennell, Sian              F   Kembla Joggers Inc               9:41
  25 Quoyle, Molly              F   Uts Norths                       9:52
  26 Unterweger, Jack           M   Sydney Striders Road Runn        9:56
  27 Edwards, Shenay            F   Nowra                           10:03
  28 Williams, Maximilian       M   Australian Capital Territ       10:05
  29 Flynn, Shauna              F   Kembla Joggers Inc              10:09
  30 Turner, Rhianna            F   St George District              10:16
  31 Wood, Harrison             M   Hills Aim                       10:16
  32 Wright, Hannah             F   Kembla Joggers Inc              10:19
  33 Denneen, Erin              F   Sutherland District             10:25
  34 Hogg, Olivia               F   Sydney Striders Road Runn       10:27
  35 Young, Kathleen            F   Macquarie Hunter                10:40
  36 Vidler, Capri              F   Cherrybrook Senior & Litt       10:41
  37 Bell, Keegan               M   Hills Aim                       10:47
  38 Milliss, Rowena            F   Girraween                       10:51
  39 Koh, Lucy                  F   St George District              11:04
  40 Wade, Logan                M   Ryde                            11:06
  41 Holtsbaum, Georgia         F   Hills Aim                       11:07
  42 Grace, Corey               M   Sydney Striders Road Runn       11:10
  43 Hog, Nicola                F   Sydney Striders Road Runn       11:11
  44 Gochar, Emily              F   Sydney Striders Road Runn       11:11
  45 Hughes, Patrick            M   Sutherland District             11:41
  46 Sainsbury, Charlotte       F   Hills Aim                       11:43
  47 Arentz, Bethany            F   Sutherland District             12:20
  48 Lovelock, Isabella         F   Sutherland District             12:23
  49 Helmich, Isabella          F   Sutherland District             13:13

3/08/2013 2:01:29 PM