Photofinish Images | H1| H2| H3|

    
    

      NSW Open, U23 & AWD Championships - 28/02/2014 to 2/03/2014       
                  Sydney Olympic Park Athletic Centre                   
 
Event 36  Men 100 Meter Dash Open
================================================================        
    Name                     Age Team                     Semis         
================================================================        
Heat  1 Semi-Finals   Wind: 0.1                                         
  1 Leathart, Tim             25 Sydney Pacif             10.55Q        
  2 Hough, Nicholas           21 Sydney Unive             10.66Q        
  3 Jaworski, Benjamin        21 Cherrybrook              10.73q        
  4 Dunne, Michael            31 Mt Pritchard             10.85q        
  5 Wainwright, Rodney        20 Illawong & D             10.92q        
  6 Khalaf, Matthew           23 Bankstown Sp             11.26         
  7 Riddell, Thomas           20 Old Barker A             11.29         
  8 Barnes, Jordan            19 Cherrybrook              11.31         
  9 King, Leonard             17 The Scots College        11.32         
Heat  2 Semi-Finals   Wind: 0.8                                         
  1 Jung, Jin Su              21 Sydney Unive             10.62Q        
  2 Baskin, Robbie            25 Uts Northern             10.81Q        
  3 Abu-Ganaba, Anas          18 Blacktown Ci             10.84q        
  4 Malpass, Andrew           26 Old Barker A             10.99         
  5 Lynch, Jake               23 Sydney Pacif             11.02         
  6 Leslie, Lachlan           20 Blacktown Ci             11.09         
  7 Spliadis, Billy           30 Mt Pritchard             11.15         
Heat  3 Semi-Finals   Wind: 1.1                                         
  1 Hammond, Jake             23 Illawong & D             10.61Q        
  2 Keita, Bangalie           28 Mt Pritchard             10.91Q        
  3 Currie, Tayler            18 Trinity Gram             10.94         
  4 Collum, Anthony           19 Uts Northern             10.97         
  5 Holdsworth, Zach          17 Illawong & D             10.98         
  6 Bate, Nicholas            19 Sydney Pacif             11.01         
  7 Parker, Russell           34 Old Barker A             11.05         
  8 Grubnic, Kyle             21 Illawrra Blue Stars      11.38         
========================================================================
    Name                     Age Team                     Semis  Wind H#
========================================================================
Semi-Finals                                                             
  1 Leathart, Tim             25 Sydney Pacif             10.55Q  0.1  1
  2 Hammond, Jake             23 Illawong & D             10.61Q  1.1  3
  3 Jung, Jin Su              21 Sydney Unive             10.62Q  0.8  2
  4 Hough, Nicholas           21 Sydney Unive             10.66Q  0.1  1
  5 Baskin, Robbie            25 Uts Northern             10.81Q  0.8  2
  6 Keita, Bangalie           28 Mt Pritchard             10.91Q  1.1  3
  7 Jaworski, Benjamin        21 Cherrybrook              10.73q  0.1  1
  8 Abu-Ganaba, Anas          18 Blacktown Ci             10.84q  0.8  2
  9 Dunne, Michael            31 Mt Pritchard             10.85q  0.1  1
 10 Wainwright, Rodney        20 Illawong & D             10.92q  0.1  1
 11 Currie, Tayler            18 Trinity Gram             10.94   1.1  3
 12 Collum, Anthony           19 Uts Northern             10.97   1.1  3
 13 Holdsworth, Zach          17 Illawong & D             10.98   1.1  3
 14 Malpass, Andrew           26 Old Barker A             10.99   0.8  2
 15 Bate, Nicholas            19 Sydney Pacif             11.01   1.1  3
 16 Lynch, Jake               23 Sydney Pacif             11.02   0.8  2
 17 Parker, Russell           34 Old Barker A             11.05   1.1  3
 18 Leslie, Lachlan           20 Blacktown Ci             11.09   0.8  2
 19 Spliadis, Billy           30 Mt Pritchard             11.15   0.8  2
 20 Khalaf, Matthew           23 Bankstown Sp             11.26   0.1  1
 21 Riddell, Thomas           20 Old Barker A             11.29   0.1  1
 22 Barnes, Jordan            19 Cherrybrook              11.31   0.1  1
 23 King, Leonard             17 The Scots College        11.32   0.1  1
 24 Grubnic, Kyle             21 Illawrra Blue Stars      11.38   1.1  3
Image for H1

Image for H2

Image for H3