Sydney Olympic Park 2 - Site License                      14/02/2015 - 7:48 PM
                          Athletics NSW - 14/02/2015                           
                     NSW 5000m Championships and Allcomers                     
                                     SOPAC                                     
 
Event 8  Women 200 Meter Open
=======================================================================        
    Name                     Age Team                    Finals  Points        
=======================================================================        
Section  1     Wind: NWI                                                       
  1 Taddeo, Abbie             21 Illawong & D             24.33                
  2 Pasternatsky, Larissa     24 Sydney University        24.71                
  3 Hunt, Katrina             19 Uts Northern             24.86                
  4 Morton, Tracey            24 Uts Northern             25.05                
  5 Everett, Jasmine          24 Uts Northern             25.78                
  6 Glover, Worlali           19 Mt Pritchard             26.12                
  7 McCloud, Meghann          26 Sydney Pacific           26.22                
  8 Halmy, Bethany            20 Sydney Pacific           26.59                
  9 Clay, Elizabeth           20 Sydney University        27.26                
Section  2     Wind: 1.6                                                       
  1 Marie, Geraldine          27 Mt Pritchard             25.84                
  2 whiteside, leigh          29 Sydney Pacific           25.85                
  3 Bender, Holly             26 Mt Pritchard             26.06                
  4 Defoe, Dejanee            20 Mt Pritchard             26.21                
  5 Fitzsimmons, Melissa      17 Uts Northern             26.45                
  6 James, Sarah              22 Sutherland District      26.48                
  7 Donougher, Stevie         17 Illawong & D             27.05                
  8 Pegg, Phoebe              29 Old Barker               27.18                
  9 Nelson, Tess              20 Uts Northern             27.31                
Section  3     Wind: 0.9                                                       
  1 smith, melissa            28 Asics West               26.94                
  2 Hobson, Ranell            43 Blue Mountains           27.23                
  3 Pearce, Catherine         26 Cherrybrook              27.50                
  4 Lambert, Lenore           46 Nsw Masters Inc          27.87                
  5 Bohdan, Alice             43 Balmain                  27.98                
  6 Pye, Scarlett             15 Asics West               28.00                
  7 Blundell, Erin            19 Cherrybrook              28.15                
  8 Maloney, Krystal          16 Hills District           29.33                
  9 Murray, Natalie           21 St George District       29.54                
Section  4     Wind: +0.0                                                      
  1 Camenzuli, Danielle       41 Mt Pritchard             29.85                
  2 Pitcaithly, Anita         36 Mt Pritchard             30.08                
  3 Wearne, Sylvette          51 Mt Pritchard             30.28                
  4 Suttor, Robyn             56 Mt Pritchard             31.48                
  5 Cimino, Maria             44 Uts Northern             32.46                
  6 Doyle, Taylor             23 Girraween                32.94                
  7 Celnikier, Diane          60 Hills District           34.19                
  8 Cubban, Ellena            58 Epping                   35.93                
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H# Points
===============================================================================
Finals                                                                         
  1 Taddeo, Abbie             21 Illawong & D             24.33   NWI  1       
  2 Pasternatsky, Larissa     24 Sydney University        24.71   NWI  1       
  3 Hunt, Katrina             19 Uts Northern             24.86   NWI  1       
  4 Morton, Tracey            24 Uts Northern             25.05   NWI  1       
  5 Everett, Jasmine          24 Uts Northern             25.78   NWI  1       
  6 Marie, Geraldine          27 Mt Pritchard             25.84   1.6  2       
  7 whiteside, leigh          29 Sydney Pacific           25.85   1.6  2       
  8 Bender, Holly             26 Mt Pritchard             26.06   1.6  2       
  9 Glover, Worlali           19 Mt Pritchard             26.12   NWI  1       
 10 Defoe, Dejanee            20 Mt Pritchard             26.21   1.6  2       
 11 McCloud, Meghann          26 Sydney Pacific           26.22   NWI  1       
 12 Fitzsimmons, Melissa      17 Uts Northern             26.45   1.6  2       
 13 James, Sarah              22 Sutherland District      26.48   1.6  2       
 14 Halmy, Bethany            20 Sydney Pacific           26.59   NWI  1       
 15 smith, melissa            28 Asics West               26.94   0.9  3       
 16 Donougher, Stevie         17 Illawong & D             27.05   1.6  2       
 17 Pegg, Phoebe              29 Old Barker               27.18   1.6  2       
 18 Hobson, Ranell            43 Blue Mountains           27.23   0.9  3       
 19 Clay, Elizabeth           20 Sydney University        27.26   NWI  1       
 20 Nelson, Tess              20 Uts Northern             27.31   1.6  2       
 21 Pearce, Catherine         26 Cherrybrook              27.50   0.9  3       
 22 Lambert, Lenore           46 Nsw Masters Inc          27.87   0.9  3       
 23 Bohdan, Alice             43 Balmain                  27.98   0.9  3       
 24 Pye, Scarlett             15 Asics West               28.00   0.9  3       
 25 Blundell, Erin            19 Cherrybrook              28.15   0.9  3       
 26 Maloney, Krystal          16 Hills District           29.33   0.9  3       
 27 Murray, Natalie           21 St George District       29.54   0.9  3       
 28 Camenzuli, Danielle       41 Mt Pritchard             29.85  +0.0  4       
 29 Pitcaithly, Anita         36 Mt Pritchard             30.08  +0.0  4       
 30 Wearne, Sylvette          51 Mt Pritchard             30.28  +0.0  4       
 31 Suttor, Robyn             56 Mt Pritchard             31.48  +0.0  4       
 32 Cimino, Maria             44 Uts Northern             32.46  +0.0  4       
 33 Doyle, Taylor             23 Girraween                32.94  +0.0  4       
 34 Celnikier, Diane          60 Hills District           34.19  +0.0  4       
 35 Cubban, Ellena            58 Epping                   35.93  +0.0  4