Sydney Olympic Park 2 - Site License                  7/03/2015 - 5:13 PM
                    Allcomers 7 March 2015 - 7/03/2015                    
                              Athletics NSW                               
                   Sydney Olympic Park Athletic Centre                    
                           Last Completed Event                           
 
Event 8  Men 1500 Meter Run Open
=======================================================================   
    Name                     Age Team                    Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Spiessberger -parker, Ar  19 Nowra Athlet           3:56.42           
  2 Hutchinson, David         29 Sydney Unive           4:00.28           
  3 Menday, Tobias            20 Sydney Unive           4:04.71           
  4 Dhaliwal, Chamkaur        42 Athletics East         4:12.34           
  5 McCuaig-Walton, Dylan     19 St. George D           4:16.10           
  6 Della Cioppa, Christian   18 The Scots Co           4:26.65           
  7 Crimmins, Byron           19 The Scots Co           4:35.45           
  8 Whelan, Hugo              16 U.T.S. North           5:09.01           
 -- Pettigrew, Alexander      23 Sydney Unive               DNF           
Section  2                                                                
  1 Wright, Bradley           16 Hills Distri           4:23.29           
  2 Gregory, Mark             43 Athletics East         4:24.91           
  3 Constantine, James        22 Athletics East         4:28.49           
  4 Healy, James              20 Sydney Unive           4:31.64           
  5 Weekes, Madison           16 The Scots Co           4:39.62           
  6 Phillips, Harry           16 The Scots Co           4:52.00           
  7 Sharpe, Brad              54 U.T.S. North           4:58.72           
  8 Phillips, Dan             52 The Scots Co           5:04.03           
  9 Lui, Jeffrey              48 The Scots Co           5:30.34           
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Spiessberger -parker, Ar  19 Nowra Athlet           3:56.42   1       
  2 Hutchinson, David         29 Sydney Unive           4:00.28   1       
  3 Menday, Tobias            20 Sydney Unive           4:04.71   1       
  4 Dhaliwal, Chamkaur        42 Athletics East         4:12.34   1       
  5 McCuaig-Walton, Dylan     19 St. George D           4:16.10   1       
  6 Wright, Bradley           16 Hills Distri           4:23.29   2       
  7 Gregory, Mark             43 Athletics East         4:24.91   2       
  8 Della Cioppa, Christian   18 The Scots Co           4:26.65   1       
  9 Constantine, James        22 Athletics East         4:28.49   2       
 10 Healy, James              20 Sydney Unive           4:31.64   2       
 11 Crimmins, Byron           19 The Scots Co           4:35.45   1       
 12 Weekes, Madison           16 The Scots Co           4:39.62   2       
 13 Phillips, Harry           16 The Scots Co           4:52.00   2       
 14 Sharpe, Brad              54 U.T.S. North           4:58.72   2       
 15 Phillips, Dan             52 The Scots Co           5:04.03   2       
 16 Whelan, Hugo              16 U.T.S. North           5:09.01   1       
 17 Lui, Jeffrey              48 The Scots Co           5:30.34   2       
 -- Pettigrew, Alexander      23 Sydney Unive               DNF   1