Sydney Olympic Park 2 - Site License                      19/11/2016 - 8:05 PM
                   2016 Treloar Shield Round 4 - 19/11/2016                    
                           Randwick Botany Harriers                            
                           ES Marks Athletics Field                            
 
Event 15  Men 800 Metre Open
==========================================================================     
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points     
==========================================================================     
Finals                                                                         
  1 Garland-Barnes, Fraser    19 U.T.S. North           1:54.91   1            
  2 Scott, Matt               19 The Scots Co           1:55.17   1            
  3 John, Taylor              19 Bankstown Sp           1:55.56   1            
  4 Woolley, Nicholas         19 Nowra Athlet           1:56.61   1            
  5 Music, Stefan             18 Randwick Bot           1:57.05   1            
  6 Balassone, Daniel         25 St. George D           1:57.37   1            
  7 Rushby, Brodie            17 Nepean Distr           1:58.27   1            
  8 Raimond, Darcy            17 Sutherland D           1:58.53   1            
  9 Warren, Finbarr           17 Balmain Athl           1:58.69   2            
 10 Metcalf, Elliot           16 U.T.S. North           1:59.75   2            
 11 Denny-Smith, Michael      25 South Sydney           2:01.18   2            
 12 O'Brien, Kevin            29 Athletics East         2:01.47   2            
 13 Peterson, Leo             25 U.T.S. North           2:01.56   2            
 14 Kempson, Lloyd            22 Randwick Bot           2:02.29   1            
 15 Hunt, Thomas              15 U.T.S. North           2:03.15   2            
 16 Lynch, Bryn               16 Sydney Strid           2:06.2h   7            
 17 Cunningham, Luke          15 Trinity Athl           2:07.7h   7            
 18 Simpson, Mark             19 Illawong and           2:07.86   3            
 19 Bird, Trent               42 Asics Wests            2:08.02   3            
 20 Wilson, Kenneth           50 Athletics East         2:08.44   3            
 21 Jones, Harrison           16 The Scots Co           2:09.12   3            
 22 Bishop, Benjamin          15 Trinity Athl           2:09.20   3            
 23 Fleming, Cameron          16 The Scots Co           2:09.60   2            
 24 Walsh, Kyle               15 U.T.S. North           2:10.24   4            
 25 Davies, Thomas            15 Sydney Strid           2:10.62   4            
 26 Lui, Ryan                 16 The Scots Co           2:10.68   3            
 27 Whelan, Gus               17 U.T.S. North           2:11.12   3            
 28 Smith, Linden             30 Sydney Unive           2:11.53   4            
 29 Kaye, Logan               14 Trinity Athl           2:12.69   3            
 30 Lefebre, Louis            17 The Scots Co           2:12.87   5            
 31 Xia, Patrick              14 Randwick Bot           2:12.94   4            
 32 Wyatt, Zachary            15 Knox College           2:14.03   5            
 33 Polson, James             33 Sydney Unive           2:14.18   4            
 34 Doggett, Michael          43 Asics Wests            2:14.97   4            
 35 Habler, Bailey            12 Randwick Bot           2:15.50   4            
 36 Woods, David              48 Sydney Pacif           2:15.85   2            
 37 Carroll, Conor            14 Sydney Pacif           2:18.95   4            
 38 Chow, Alex                16 Trinity Athl           2:19.14   7            
 39 Frykberg, Erik            15 Sydney Strid           2:20.37   5            
 40 Gordon, Rafi              12 Sydney Strid           2:21.03   5            
 41 Mantarro, Jack            13 Asics Wests            2:22.07   5            
 42 Kingsmill, Curtis         14 Sydney Strid           2:22.68   5            
 43 Sharpe, Brad              55 U.T.S. North           2:23.61   5            
 44 Shute, Nathan             43 U.T.S. North           2:27.11   6            
 45 Snell, Tom                17 The Scots Co           2:27.69   4            
 46 Howe, Bernard             52 Bankstown Sp           2:28.38   6            
 47 Harris, Andrew            47 Athletics East         2:29.72   5            
 48 Terranova, Nicolas        59 Hills Distri           2:29.93   6            
 49 Wylie, Rory               12 Randwick Bot           2:32.21   5            
 50 Delaney, Kim              60 St. George D           2:34.92   6            
 51 Lui, Jeffrey              49 The Scots Co           2:35.48   7            
 52 Fowler, Neil              65 Nsw Masters            2:35.61   6            
 53 Lowe, Matthew             15 The Scots Co           2:36.35   6            
 54 Lewis, David              60 Asics Wests            2:39.02   7            
 55 Hunt, James               13 U.T.S. North           2:40.58   7            
 56 Kay, William              10 Asics Wests            2:44.56   6            
 57 Simpson, Robert           55 St. George D           2:45.20   7            
 58 McGrath, Tim              54 U.T.S. North           2:46.66   7            
 59 Gibson, Mark              46 Hills Distri           2:47.73   7            
 -- Mantarro, Ben             12 Asics Wests                DNF   5            
 -- Walsh, Colm               13 U.T.S. North                DQ   6  IAAF 163.3
 -- Armstrong, Harry          17 Hills Distri                DQ   3  IAAF 163.3