Sydney Olympic Park 2 - Site License                           21/01/2017 - 6:23 PM
                        All-comers @ Bankstown - 21/01/2017                         
                                   Athletics NSW                                    
                                     The Crest                                      
 
Event 23  Men 1500 Meter Run Open
=================================================================================   
    Name                     Age Team                    Finals  Points Alternate   
=================================================================================   
Section  1                                                                          
  1 Sharp, Jackson            17 Blue Mountai           3:57.23                     
  2 Scarr, Matthew            19 Mingara Athl           3:58.26                     
  3 Balassone, Daniel         26 St. George D           3:58.93                     
  4 Music, Stefan             19 Randwick Bot           3:59.07                     
  5 Hamilton, Scotti          19 Kembla Joggers Inc.    4:01.52                     
  6 Garland-Barnes, Fraser    20 U.T.S. North           4:03.05                     
  7 Fryer, Kurt               19 Randwick Bot           4:03.88                     
  8 McCuaig-Walton, Dylan     21 Sydney Unive           4:08.75                     
  9 Simpson, Mark             20 Illawong and           4:17.05                     
 10 Healey, Seth              34 Unattached             4:25.53                     
 11 Henderson, Liam           19 Kembla Joggers Inc.    4:29.57                     
 12 Miraglia, Marcus          19 Campbelltown           4:34.00                     
 13 Healy, James              22 Sydney Unive           4:36.02                     
Section  2                                                                          
  1 Peterson, Leo             26 U.T.S. North           4:10.79                     
  2 Holland, Dylan            18 Kembla Joggers Inc.    4:16.22                     
  3 Penman, Darcy             17 U.T.S. North           4:24.12                     
  4 Parkes, David             27 Nepean Distr           4:25.02                     
  5 Van Dyk, Byron            15 Nowra Athlet           4:25.68                     
  6 Mason, Robert             18 Nepean Distr           4:29.81                     
  7 Habler, Bailey            13 Randwick Bot           4:31.63                     
  8 Bird, Trent               43 Asics Wests            4:32.21                     
  9 Brink, Marcus             17 Hills Distri           4:33.51                     
 10 Talbot, Alex              15 Randwick Bot           4:35.76                     
 11 Dobson, Riley             15 Sutherland D           4:36.47                     
 12 Christian, Theo           13 Trinity Athl           4:41.73                     
Section  3                                                                          
  1 Crews, Aaron              17 Hills Distri           4:39.31                     
  2 Gill, Cameron             15 Asics Wests            4:42.95                     
  3 Jessep, Tom               13 Trinity Athl           4:44.25                     
  4 Waide, Jack               12 Sutherland D           4:45.25                     
  5 Chand, Praneesh           14 Westfields A           4:49.64                     
  6 Crews, Jacob              17 Hills Distri           4:58.55                     
  7 Shute, Nathan             44 U.T.S. North           5:02.25                     
  8 Wylie, Rory               13 Randwick Bot           5:05.07                     
  9 Dorahy, Thomas            13 Hills Distri           5:07.83                     
 10 Terranova, Nicolas        60 Hills Distri           5:16.74                     
 11 Williams, Vincent         12 Mingara Athl           5:16.91                     
 12 Kay, William              11 Asics Wests            5:38.85                     
 13 Davie, EJ                 46 Sydney Strid           6:05.76                     
====================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points Alternate
====================================================================================
Finals                                                                              
  1 Sharp, Jackson            17 Blue Mountai           3:57.23   1                 
  2 Scarr, Matthew            19 Mingara Athl           3:58.26   1                 
  3 Balassone, Daniel         26 St. George D           3:58.93   1                 
  4 Music, Stefan             19 Randwick Bot           3:59.07   1                 
  5 Hamilton, Scotti          19 Kembla Joggers Inc.    4:01.52   1                 
  6 Garland-Barnes, Fraser    20 U.T.S. North           4:03.05   1                 
  7 Fryer, Kurt               19 Randwick Bot           4:03.88   1                 
  8 McCuaig-Walton, Dylan     21 Sydney Unive           4:08.75   1                 
  9 Peterson, Leo             26 U.T.S. North           4:10.79   2                 
 10 Holland, Dylan            18 Kembla Joggers Inc.    4:16.22   2                 
 11 Simpson, Mark             20 Illawong and           4:17.05   1                 
 12 Penman, Darcy             17 U.T.S. North           4:24.12   2                 
 13 Parkes, David             27 Nepean Distr           4:25.02   2                 
 14 Healey, Seth              34 Unattached             4:25.53   1                 
 15 Van Dyk, Byron            15 Nowra Athlet           4:25.68   2                 
 16 Henderson, Liam           19 Kembla Joggers Inc.    4:29.57   1                 
 17 Mason, Robert             18 Nepean Distr           4:29.81   2                 
 18 Habler, Bailey            13 Randwick Bot           4:31.63   2                 
 19 Bird, Trent               43 Asics Wests            4:32.21   2                 
 20 Brink, Marcus             17 Hills Distri           4:33.51   2                 
 21 Miraglia, Marcus          19 Campbelltown           4:34.00   1                 
 22 Talbot, Alex              15 Randwick Bot           4:35.76   2                 
 23 Healy, James              22 Sydney Unive           4:36.02   1                 
 24 Dobson, Riley             15 Sutherland D           4:36.47   2                 
 25 Crews, Aaron              17 Hills Distri           4:39.31   3                 
 26 Christian, Theo           13 Trinity Athl           4:41.73   2                 
 27 Gill, Cameron             15 Asics Wests            4:42.95   3                 
 28 Jessep, Tom               13 Trinity Athl           4:44.25   3                 
 29 Waide, Jack               12 Sutherland D           4:45.25   3                 
 30 Chand, Praneesh           14 Westfields A           4:49.64   3                 
 31 Crews, Jacob              17 Hills Distri           4:58.55   3                 
 32 Shute, Nathan             44 U.T.S. North           5:02.25   3                 
 33 Wylie, Rory               13 Randwick Bot           5:05.07   3                 
 34 Dorahy, Thomas            13 Hills Distri           5:07.83   3                 
 35 Terranova, Nicolas        60 Hills Distri           5:16.74   3                 
 36 Williams, Vincent         12 Mingara Athl           5:16.91   3                 
 37 Kay, William              11 Asics Wests            5:38.85   3                 
 38 Davie, EJ                 46 Sydney Strid           6:05.76   3