Treloar Shield #6 Warm Up Track - 16-Dec-17                     
                        Sydney Olympic Park Athletic Centre                         
 
Event 3  Women 400 Metre Open
=================================================================================   
    Name                    Year Team                    Finals  Points Alternate   
=================================================================================   
Section  1                                                                          
  1 Rubie, Anneliese             Sydney Unive             52.17                     
  2 Blackburn, Angeline          South Canber             54.24                     
  3 Carli, Sarah                 Unattached               56.18                     
  4 Sardelich, Danica            Sydney Pacif             56.23                     
  5 Chippendale, Elizabeth       Mingara Athl             57.18                     
  6 Guthrie, Isabella            Sydney Pacif             57.94                     
  7 Schultz, Courtney            Sydney Unive             59.15                     
  8 Mate, Brodee                 Kembla Joggers Inc.      59.47                     
Section  2                                                                          
  1 Douglas, Susie               Balmain Athl             58.70                     
  2 Worsfold, Brianna            Cherrybrook              59.59                     
  3 Warland, Zoe                 Ryde Athleti             59.71                     
  4 Trikaliotis, Deyana          Athletics Nsw            59.82                     
  5 Quilter-Jones, Jessica       Athletics Wo           1:00.67                     
  6 O'Neill, Jacqueline          Mingara Athl           1:01.35                     
  7 Arentz, Beth                 Sutherland D           1:01.74                     
  8 Crinnion, Hannah             Athletics Wo           1:02.33                     
Section  3                                                                          
  1 Williams, Lara               U.T.S. North           1:00.52                     
  2 Cleary, Casey                Athletics Wo           1:01.41                     
  3 Patterson, Lillian           Blue Mountai           1:02.72                     
  4 West, Lauren                 Sydney Pacif           1:02.72                     
  5 Priest, Sally                U.T.S. North           1:03.26                     
  6 Saroukos, Sofia              U.T.S. North           1:03.49                     
  7 Alizart, Alexandra           Westfields A           1:04.38                     
  8 Sugiaman, Francesca          Cherrybrook            1:08.53                     
Section  4                                                                          
  1 Paterson, Ruby-Lee           Athletics Wo           1:01.19                     
  2 Goncalves, Ashleigh          Kembla Joggers Inc.    1:01.91                     
  3 Calantzis, Amelia            Sydney Unive           1:09.92                     
  4 Chan, Veronica               Athletics East         1:11.01                     
  5 Papalexion, Marianne         Mingara Athl           1:11.44                     
  6 Wheadon, Cate                Asics Wests            1:11.63                     
  7 Watts, Sofia                 Asics Wests            1:13.51                     
  8 Heinecke, Kayleen            Campbelltown           1:16.00                     
Section  5                                                                          
  1 Chandler, Sharne-Lea         Randwick Bot           1:06.63                     
  2 Cullen, Victoria             Cherrybrook            1:11.90                     
  3 Peksis, Julie                Mingara Athl           1:23.01                     
====================================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points Alternate
====================================================================================
Finals                                                                              
  1 Rubie, Anneliese             Sydney Unive             52.17   1                 
  2 Blackburn, Angeline          South Canber             54.24   1                 
  3 Carli, Sarah                 Unattached               56.18   1                 
  4 Sardelich, Danica            Sydney Pacif             56.23   1                 
  5 Chippendale, Elizabeth       Mingara Athl             57.18   1                 
  6 Guthrie, Isabella            Sydney Pacif             57.94   1                 
  7 Douglas, Susie               Balmain Athl             58.70   2                 
  8 Schultz, Courtney            Sydney Unive             59.15   1                 
  9 Mate, Brodee                 Kembla Joggers Inc.      59.47   1                 
 10 Worsfold, Brianna            Cherrybrook              59.59   2                 
 11 Warland, Zoe                 Ryde Athleti             59.71   2                 
 12 Trikaliotis, Deyana          Athletics Nsw            59.82   2                 
 13 Williams, Lara               U.T.S. North           1:00.52   3                 
 14 Quilter-Jones, Jessica       Athletics Wo           1:00.67   2                 
 15 Paterson, Ruby-Lee           Athletics Wo           1:01.19   4                 
 16 O'Neill, Jacqueline          Mingara Athl           1:01.35   2                 
 17 Cleary, Casey                Athletics Wo           1:01.41   3                 
 18 Arentz, Beth                 Sutherland D           1:01.74   2                 
 19 Goncalves, Ashleigh          Kembla Joggers Inc.    1:01.91   4                 
 20 Crinnion, Hannah             Athletics Wo           1:02.33   2                 
 21 Patterson, Lillian           Blue Mountai           1:02.72   3                 
 22 West, Lauren                 Sydney Pacif           1:02.72   3                 
 23 Priest, Sally                U.T.S. North           1:03.26   3                 
 24 Saroukos, Sofia              U.T.S. North           1:03.49   3                 
 25 Alizart, Alexandra           Westfields A           1:04.38   3                 
 26 Chandler, Sharne-Lea         Randwick Bot           1:06.63   5                 
 27 Sugiaman, Francesca          Cherrybrook            1:08.53   3                 
 28 Calantzis, Amelia            Sydney Unive           1:09.92   4                 
 29 Chan, Veronica               Athletics East         1:11.01   4                 
 30 Papalexion, Marianne         Mingara Athl           1:11.44   4                 
 31 Wheadon, Cate                Asics Wests            1:11.63   4                 
 32 Cullen, Victoria             Cherrybrook            1:11.90   5                 
 33 Watts, Sofia                 Asics Wests            1:13.51   4                 
 34 Heinecke, Kayleen            Campbelltown           1:16.00   4                 
 35 Peksis, Julie                Mingara Athl           1:23.01   5