Photofinish Images | H1| H2| H3| H4| H5|

    

                      SOPAC All Comers - 29/02/2020                       
                   Sydney Olympic Park Athletics Centre                   
 
Event 18  Women 400 m Open
=======================================================================   
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 # 3305 Cowie, Genevieve   25 Sydney University        55.54           
  2 # 1959 Bartholomew, Alex  26 U.T.S Northe             56.19           
  3 # 2450 Halmy, Bethany     25 Sydney Pacific           56.48           
  4 # 1612 Ryan, Matilda      18 Blue Mountains           57.14           
  5 #39446 O'Reilly, Emma     17 Sydney Strid             57.25           
  6 #  825 Campbell, Paige G  15 Campbelltown             57.47           
  7 #  695 McAndrew, Kelly    26 Mingara                  57.96           
 -- #  890 Craker, Rowena     20 U.T.S Northe               DNS           
Section  2                                                                
  1 # 1898 La Hei, Pascale    18 U.T.S Northe             57.79           
  2 # 3486 Sardelich, Danica  28 Sydney University        58.06           
  3       Alizart, Alexandra  17 Westfields               58.61           
  4 # 2280 Merlino, Emma      28 U.T.S Northe             59.07           
  5 # 1011 Douglas, Susie     19 University of Nsw        59.35           
  6 # 1759 Wahby, Kate        19 U.T.S Northe             59.67           
  7 # 2104 Purcell, Georgie   17 Blue Mountains         1:00.46           
  8 # 3303 Champoux, Megan    21 Sydney University      1:00.77           
Section  3                                                                
  1 # 2316 Ogle, Nicole       22 Macquarie Hunter         58.65           
  2 #36001 Marshall, Adelaid  15 Asics Wests            1:00.44           
  3 #35986 Wheadon, Emma      15 Asics Wests            1:01.73           
  4 #41981 Bloor, Erin        17 Camden                 1:01.88           
  5 # 2010 Patterson, Lillia  18 Blue Mountains         1:02.80           
  6 # 1710 Schweitzer, Steph  28 Hills Distri           1:03.17           
  7 # 2252 O'Neill, Jacqueli  27 Mingara                1:06.01           
 -- #38267 Boothroyd, Ivy     13 Sutherland D               DNS           
Section  4                                                                
  1       McGOON, Destiny     15 Westfields             1:00.29           
  2 #  984 Pye, Scarlett      20 Asics Wests            1:00.74           
  3       Bond, Samara        13 U.T.S Northe           1:02.37           
  4 # 1419 Davis, Chloe       20 U.T.S Northe           1:02.73           
  5 #38996 Da Silva, Eliza    16 Ryde Centre            1:03.63           
  6 #40166 Atkinson, Aleshia  15 Hills Distri           1:04.34           
  7 #38203 Royal, Channary    13 Illawong Rev           1:04.41           
  8 # 1007 James, Sarah       27 Sutherland D           1:05.00           
 -- # 1605 Hicks, Caitlyn     20 Hills Distri               DNS           
Section  5                                                                
  1 #36015 Pye, Indyanna      15 Asics Wests            1:04.40           
  2       Grant, imogen       17 South Sydney           1:05.26           
  3 # 1031 Durante, Sarah     20 Hills Distri           1:05.51           
  4 #35833 Meaker, Claudia    13 Trinity Athl           1:07.16           
  5 #  523 Eyears, Sarah      33 Bankstown Sp           1:07.35           
  6 #43903 Giampietro, Ainsl  12 Blacktown City         1:09.39           
  7 #41932 Stewart, Kiara     13 Camden                 1:15.69           
  8 #39755 Baptist, Madeline  13 Westfields             1:19.21           
==========================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 # 3305 Cowie, Genevieve   25 Sydney University        55.54   1       
  2 # 1959 Bartholomew, Alex  26 U.T.S Northe             56.19   1       
  3 # 2450 Halmy, Bethany     25 Sydney Pacific           56.48   1       
  4 # 1612 Ryan, Matilda      18 Blue Mountains           57.14   1       
  5 #39446 O'Reilly, Emma     17 Sydney Strid             57.25   1       
  6 #  825 Campbell, Paige G  15 Campbelltown             57.47   1       
  7 # 1898 La Hei, Pascale    18 U.T.S Northe             57.79   2       
  8 #  695 McAndrew, Kelly    26 Mingara                  57.96   1       
  9 # 3486 Sardelich, Danica  28 Sydney University        58.06   2       
 10       Alizart, Alexandra  17 Westfields               58.61   2       
 11 # 2316 Ogle, Nicole       22 Macquarie Hunter         58.65   3       
 12 # 2280 Merlino, Emma      28 U.T.S Northe             59.07   2       
 13 # 1011 Douglas, Susie     19 University of Nsw        59.35   2       
 14 # 1759 Wahby, Kate        19 U.T.S Northe             59.67   2       
 15       McGOON, Destiny     15 Westfields             1:00.29   4       
 16 #36001 Marshall, Adelaid  15 Asics Wests            1:00.44   3       
 17 # 2104 Purcell, Georgie   17 Blue Mountains         1:00.46   2       
 18 #  984 Pye, Scarlett      20 Asics Wests            1:00.74   4       
 19 # 3303 Champoux, Megan    21 Sydney University      1:00.77   2       
 20 #35986 Wheadon, Emma      15 Asics Wests            1:01.73   3       
 21 #41981 Bloor, Erin        17 Camden                 1:01.88   3       
 22       Bond, Samara        13 U.T.S Northe           1:02.37   4       
 23 # 1419 Davis, Chloe       20 U.T.S Northe           1:02.73   4       
 24 # 2010 Patterson, Lillia  18 Blue Mountains         1:02.80   3       
 25 # 1710 Schweitzer, Steph  28 Hills Distri           1:03.17   3       
 26 #38996 Da Silva, Eliza    16 Ryde Centre            1:03.63   4       
 27 #40166 Atkinson, Aleshia  15 Hills Distri           1:04.34   4       
 28 #36015 Pye, Indyanna      15 Asics Wests            1:04.40   5       
 29 #38203 Royal, Channary    13 Illawong Rev           1:04.41   4       
 30 # 1007 James, Sarah       27 Sutherland D           1:05.00   4       
 31       Grant, imogen       17 South Sydney           1:05.26   5       
 32 # 1031 Durante, Sarah     20 Hills Distri           1:05.51   5       
 33 # 2252 O'Neill, Jacqueli  27 Mingara                1:06.01   3       
 34 #35833 Meaker, Claudia    13 Trinity Athl           1:07.16   5       
 35 #  523 Eyears, Sarah      33 Bankstown Sp           1:07.35   5       
 36 #43903 Giampietro, Ainsl  12 Blacktown City         1:09.39   5       
 37 #41932 Stewart, Kiara     13 Camden                 1:15.69   5       
 38 #39755 Baptist, Madeline  13 Westfields             1:19.21   5       
 -- #38267 Boothroyd, Ivy     13 Sutherland D               DNS   3       
 -- # 1605 Hicks, Caitlyn     20 Hills Distri               DNS   4       
 -- #  890 Craker, Rowena     20 U.T.S Northe               DNS   1       
Image for H1

Image for H2

Image for H3

Image for H4

Image for H5