Laptimes | H1| H2|

    

                      SOPAC All Comers - 29/02/2020                       
                   Sydney Olympic Park Athletics Centre                   
 
Event 10  Women 1500 m Open
=======================================================================   
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 #35833 Meaker, Claudia    13 Trinity Athl           4:54.74           
  2 # 1427 Demasi, Ruby       18 Camden                 4:56.76           
  3 #35144 LE Roux, Angie     13 Balmain                5:01.34           
  4 # 1024 Beattie, Kirsty    18 Randwick Bot           5:10.99           
  5 # 1845 Ratajec, Holly     26 U.T.S Northe           5:13.19           
  6 # 3444 Dooley, Olivia     23 Sydney University      5:13.65           
  7 # 2547 white, claudia     24 RunCrew                5:15.97           
  8 #42488 Schmidt, Lucy      13 Macquarie Hunter       5:20.86           
  9 # 1476 Wheadon, Cate      18 Asics Wests            5:33.21           
 10 #  767 Scott, Belinda     19 Asics Wests            5:39.63           
 11 #44172 Sharp, Layla       13 Blue Mountains         5:56.16           
 12 # 3261 Laws, Jessica She  10 Unattached             6:17.30           
 13 #41932 Stewart, Kiara     13 Camden                 6:30.14           
 14 # 1022 Keehn, Bianca      37 Nepean District        6:30.53           
 -- # 2678 Pozder, Aleksandr  45 Independent Athlete        DNF           
Section  2                                                                
  1 # 3315 Blundell, Erin     24 Sydney University      4:33.23           
  2 # 2104 Purcell, Georgie   17 Blue Mountains         4:35.31           
  3 #44234 Madden, Ruby       16 RunCrew                4:39.37           
  4 #38267 Boothroyd, Ivy     13 Sutherland D           4:41.77           
  5 # 1255 Bennett, Amy       21 Sutherland D           4:43.16           
  6 # 2175 Smith, Davina      29 Randwick Bot           4:44.40           
  7 #39052 Sun, Amelie        16 Ryde Centre            4:44.51           
  8 #39461 Nathanael, Mercy   15 Sydney Strid           4:50.90           
  9 # 1316 Miller, Eleanor    17 Randwick Bot           4:52.27           
 10 #35083 Walker, Chloe      14 Balmain                4:52.39           
 11 # 2010 Patterson, Lillia  18 Blue Mountains         5:04.66           
 12 #36422 Adams, Lauren      14 Glenbrook              5:08.60           
 -- # 1356 Hogg, Nicola       17 Sydney Strid               DNS           
==========================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 # 3315 Blundell, Erin     24 Sydney University      4:33.23   2       
  2 # 2104 Purcell, Georgie   17 Blue Mountains         4:35.31   2       
  3 #44234 Madden, Ruby       16 RunCrew                4:39.37   2       
  4 #38267 Boothroyd, Ivy     13 Sutherland D           4:41.77   2       
  5 # 1255 Bennett, Amy       21 Sutherland D           4:43.16   2       
  6 # 2175 Smith, Davina      29 Randwick Bot           4:44.40   2       
  7 #39052 Sun, Amelie        16 Ryde Centre            4:44.51   2       
  8 #39461 Nathanael, Mercy   15 Sydney Strid           4:50.90   2       
  9 # 1316 Miller, Eleanor    17 Randwick Bot           4:52.27   2       
 10 #35083 Walker, Chloe      14 Balmain                4:52.39   2       
 11 #35833 Meaker, Claudia    13 Trinity Athl           4:54.74   1       
 12 # 1427 Demasi, Ruby       18 Camden                 4:56.76   1       
 13 #35144 LE Roux, Angie     13 Balmain                5:01.34   1       
 14 # 2010 Patterson, Lillia  18 Blue Mountains         5:04.66   2       
 15 #36422 Adams, Lauren      14 Glenbrook              5:08.60   2       
 16 # 1024 Beattie, Kirsty    18 Randwick Bot           5:10.99   1       
 17 # 1845 Ratajec, Holly     26 U.T.S Northe           5:13.19   1       
 18 # 3444 Dooley, Olivia     23 Sydney University      5:13.65   1       
 19 # 2547 white, claudia     24 RunCrew                5:15.97   1       
 20 #42488 Schmidt, Lucy      13 Macquarie Hunter       5:20.86   1       
 21 # 1476 Wheadon, Cate      18 Asics Wests            5:33.21   1       
 22 #  767 Scott, Belinda     19 Asics Wests            5:39.63   1       
 23 #44172 Sharp, Layla       13 Blue Mountains         5:56.16   1       
 24 # 3261 Laws, Jessica She  10 Unattached             6:17.30   1       
 25 #41932 Stewart, Kiara     13 Camden                 6:30.14   1       
 26 # 1022 Keehn, Bianca      37 Nepean District        6:30.53   1       
 -- # 2678 Pozder, Aleksandr  45 Independent Athlete        DNF   1       
 -- # 1356 Hogg, Nicola       17 Sydney Strid               DNS   2